Aktualności

26.10.2015

Restauracja MilleniumNasza restauracja powstała w czerwcu 1997 roku i od razu stała się bardzo popularna wśród przejeżdżających przez nasze miasto gości.

Doskonała kuchnia i przystępne ceny były od początku naszymi atutami. Po dziś dzień kładziemy największy nacisk na schludność, świeżość oraz ceny podawanych potraw. Nasz szef kuchni potrafi wyczarować dla Państwa najbardziej wyszukane dania, a także przygotować zwyczajny posiłek w taki sposób że jeszcze długo po wizycie u Nas będziecie Państwo wspominać naszą kuchnie.

Coraz większa liczba gości zmusiła nas do przebudowy naszego lokalu i tak w 1999 roku odbył się u nas pierwszy bal sylwestrowy na nowej sali. Kilka miesięcy później oddaliśmy do Państwa dyspozycji część noclegową.

W dniu dzisiejszym dysponujemy jako Hotel - Restauracja Millenium 42 pokojami dla gości, dużą oraz mała salą balową, restauracją oraz letnim ogródkiem. Wszystkie sale są klimatyzowane i ogrzewane, przytulne wykończenie restauracji sprawia wrażenie domowego klimatu.

Miła i fachowa obsługa doradzi niezdecydowanej części naszych gości i wskaże wiele doskonałych rozwiązań kulinarnych przeznaczonych dla zasobności Państwa portfeli.

61 646 47 47
Masz pytanie?
Skontaktuj się z nami
ul. Mostowa 1, 64-600 Oborniki
Restauracja Pokoje Millenium
ul. Mostowa 1, 64-600 Oborniki
Restauracja, Pokoje, Noclegi - Millenium Oborniki
Logo Millenium Oborniki Realizacja: Dpl Agency - Tworzenie Stron Internetowych